II Konferencja PFSZN – CEPI

A A A

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej II Konferencji Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych i Europejskiego Stowarzyszenia Zawodów Nieruchomościowych CEPI-CEI, która odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 r., w hotelu Qubus w Gdańsku.

 

Celem II Konferencji PFSZN – CEPI jest między innymi zapoznanie uczestników z metodami rozliczania kosztów zakupu ciepła, z zarządzaniem energią cieplną w budynkach wielolokalowych na przykładzie m.in. Finlandii, z inteligentnymi rozwiązaniami wspierającymi efektywność energetyczną budynków, z możliwościami finansowania działań zwiększających efektywność energetyczną budynków wielolokalowych. Organizowana przez PFSZN i CEPI Konferencja ma na celu zgromadzenie przedstawicieli polskiego rynku nieruchomości, jak również integracja zawodowa uczestników Konferencji, poszerzenie ich wiedzy, zapoznanie z ofertą produktów i usług dla rynku nieruchomości. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jari Porthen z Finlandii, Yves Van Ermen z Belgii, Jerzy Materek, Krzysztof Kogut, przedstawiciel firmy PKB Polska Kancelaria Brokerska oraz firmy Ista.

Konferencja ma charakter konferencyjno-targowy. Dzięki temu będą Państwo mieli możliwość skorzystania z części wystawienniczej, zapoznać się z aktualnymi ofertami i rozwiązaniami, przeznaczonymi dla zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz skorzystania z rabatów, oraz ofert specjalnych przygotowanych przez naszych wystawców.

 

Do udziału zapraszamy:

− zarządców i administratorów nieruchomości,

− właścicieli nieruchomości,

− przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych,

− przedstawicieli zarządów wspólnot mieszkaniowych,

− przedstawicieli firm zarządzających nieruchomościami,

− przedstawicieli miast i gmin odpowiadających za zasoby mieszkaniowe,

− deweloperów.

Szczegóły na www.druga.konferencja.pfszn.pl

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
II Konferencja PFSZN – CEPI
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny