Skarga do WSA – ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki spraw podatkowych

5 XI 2014 r., godz. 10:00-15:00 Wydawnictwo C.H. Beck, ul. Bonifraterska 17, Warszawa

A A A

Redakcja Monitora Podatkowego zaprasza 5 listopada na seminarium. Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznej wiedzy na temat procedur i uregulowań prawnych związanych z zaskarżaniem decyzji administracyjnych oraz przybliżenie aktualnej linii orzeczniczej i praktyk sądowych.

Szkolenie w sposób systemowy i skondensowany prezentuje poszczególne etapy procedury sporządzenia, wniesienia i popierania skargi oraz formułowania wniosków w dalszym toku postępowania sądowo-administracyjnego w tym również na rozprawie przed WSA.

Zakresem szkolenia objęta jest cała procedura od momentu wniesienia skargi aż do wydania wyroku przez sąd. W toku szkolenia wskazane zostaną najczęściej popełniane przez ograny błędy skutkujące eliminacją wadliwych rozstrzygnięć administracyjnych, które mogą być podnoszone zarzutach skargi.

Uczestnikom w toku szkolenia zostaną przekazane informacje pozwalające na samodzielne prowadzenie postępowania przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym. W toku szkolenia prowadzący będzie omawiał tematykę zajęć z uwzględnieniem specyfiki skargi w sprawach podatkowych.

Szkolenie jest bezpłatne dla prenumeratorów „Monitora Podatkowego”.

 

Szczegóły na stronie: http://akademia.beck.pl/szkolenie/117-skarga-do-wsa--ze-szczegolnym-uwzglednieniem-specyfiki-spraw-podatkowych

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
Skarga do WSA – ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki spraw podatkowych
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny