V. Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki - Polska i Niemcy United in Compliance -

5.11.2014 r., Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

03.10.2014

Dwie ważne piątki: 5 listopada odbędzie się 5. edycja Polsko-Niemieckiego Forum Prawa i Gospodarki! Tematem jubileuszowego Forum będą rozwijające się do wielu lat w Niemczech i dynamicznie zyskujące na znaczeniu w Polsce zagadnienia compliance.

Dwie ważne piątki: 5 listopada odbędzie się 5. edycja Polsko-Niemieckiego Forum Prawa i Gospodarki! Tematem jubileuszowego Forum będą rozwijające się do wielu lat w Niemczech i dynamicznie zyskujące na znaczeniu w Polsce zagadnienia compliance. Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne, w których renomowani praktycy z Niemiec i Polski omawiać będą:
  • wyzwania implementacji systemów zarządzania compliance,
  • aktualności legal compliance
  • przydatność compliance dla średnich przedsiębiorstw.
Forum zaszczycą swoimi wystąpieniami dwaj wybitni mówcy – „ikony” compliance w Niemczech: Prof. Dr. Dr. h.c. mult. Rolf Stober, pomysłodawca i dyrektor Instytutu Badawczego Compliance, Usług Ochrony i Bezpieczeństwa Przedsiębiorstw, oraz Dr. Claus Moosmayer, Chief Compliance Officer koncernu Siemens, który uczestniczył w budowaniu programu compliance w koncernie Siemens w najtrudniejszym czasie, kiedy doszło do wykrycia występujących w ogromnej skali nieprawidłowości, tzw. systemu czarnych kas. Forum daje możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami compliance oraz wymiany poglądów z praktykami z Polski i z Niemiec. Udział w Forum jest bezpłatny. Konferencja tłumaczona jest symultanicznie. Szczegółowy program, informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.fowirt.org. Serdecznie zapraszamy!