Ogólnopolski Kongres Kadry i Płace 2015

10-11 marca 2015 r., Warszawa, Hotel Marriott *****

16.02.2015

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Praktyków Kadr i Płac. Tegoroczny kongres to ciesząca się Państwa uznaniem formuła łącząca wykłady oraz spotkania przy stolikach eksperckich.

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Kongresu Praktyków Kadr i Płac. Tegoroczny kongres to ciesząca się Państwa uznaniem formuła łącząca wykłady oraz spotkania przy stolikach eksperckich. Tematyka kongresu to najnowsze zmiany w przepisach i ich konsekwencje w praktyce. Omówione zostaną najnowsze zmiany przepisów oraz praktyczne rozwiązania w dziedzinie prawa pracy, ZUS oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Podczas spotkań przy stolikach będą Państwo mogli przedyskutować pojawiające się problemy wraz ze specjalistami z danej dziedziny. Wszyscy zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć Państwu praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych. Udział w Kongresie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji ze specjalistami. Aby umilić Państwu wieczór, na zakończenie pierwszego dnia Kongresu zaprosimy Państwa do teatru.

W programie:

- Podatek dochodowy od osób fizycznych
- Egzekucja z wynagrodzeń
- Składki ZUS od umów cywilnoprawnych
- Emerytury i renty w 2015 r.
- Czas pracy po ostatnich zmianach - najlepsze praktyki
- Korekty ZUS
- Ustalanie wysokości i podstawy wymiaru zasiłków w szczególnych przypadkach

Więcej informacji organizacyjnych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.polexpert.com.pl/ Do zobaczenia! POLEXPERT Filia BDO
02-676 Warszawa
ul. Postępu 12
Tel. (22) 679-45-00