Zapraszamy na szkolenie pt.: "Stosowanie aktów planistycznych w praktyce. Od planów miejscowych do uchwał o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowych".

Poznaj aktualne przepisy dotyczące planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz nowej specustawy mieszkaniowej i programu Mieszkanie PLUS.

A A A

Na szkoleniu dowiesz się m.in:

Ø  jak interpretować miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego?

Ø  czy znasz dokładnie rolę studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego?

Ø  czy wiesz, co konkretnego może wynikać dla konkretnej nieruchomości z planu zagospodarowania przestrzennego województwa?

Ø  jak wygląda zastosowanie tzw. specustawy mieszkaniowej i jakie są problemy związane z procedowaniem uchwały o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej?

Ø  kiedy i jak można skutecznie podważyć akty związane z planowaniem przestrzennym?

 

 

 

PRELEGENT

 

dr Maciej J. Nowak

 

Radca prawny, kierownik Pracowni Ekonomiki Przestrzennej na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, członek zespołów problemowych Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk, autor licznych publikacji z zakresu prawnych uwarunkowań planowania przestrzennego i gospodarki nieruchomościami.

 

Więcej informacji i zapisy: TUTAJ

 

 

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
Zapraszamy na szkolenie pt.: "Stosowanie aktów planistycznych w praktyce. Od planów miejscowych do uchwał o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowych".
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny