Skuteczne zarządzanie kilkuosobową kancelarią

(8 września 2021 r., 10:00-13:00) - szkolenie z cyklu: Akademia Rozwoju Prawnika

A A A


(Szkolenie z cyklu: Akademia Rozwoju Prawnika. Dowiedz się więcej: akademia.beck.pl/akademia-rozwoju-prawnika)

Skuteczna rekrutacja, opanowanie sytuacji kryzysowych oraz sposoby na zdobywanie i utrzymanie klientów w obliczu konkurencyjności na rynku usług prawniczych.

-------------------------------

Czy można zatrudnić idealnego pracownika? Jak reagować na trudne sytuacje w relacjach z klientami? Dlaczego warto wyjść ze strefy komfortu? Dobra organizacja pracy oraz zarządzanie – jaki ma wpływ na wyższe przychody? Dlaczego szef ma najwięcej pracy? Jak czerpać satysfakcję z pracy w obliczu zmieniających się uwarunkowań? Na te i inne pytania poznasz odpowiedzi na naszym szkoleniu. Zdobyta wiedza pozwoli Ci natychmiast zmienić myślenie o zarządzaniu kancelarią.


Cel szkolenia:

Szkolenie skupi się na głównych czynnikach wzrostu kancelarii, a więc: kompetencjach właściciela w zakresie zarządzania, budowaniu relacji z klientami i pracownikami, organizacji pracy oraz radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi wywołanymi np. przez trudnych klientów. Rozwój kancelarii i jej wzrost oznacza pokonanie pewnych etapów. Poznanie ich pozwoli na zdobycie przewagi konkurencyjnej i odporności w obliczu sytuacji kryzysowych. Prelegentka – adwokat od kilkunastu lat zarządzająca międzynarodową kancelarią, przedstawi filary zarządzania tego typu firmą oraz wskaże najczęstsze błędy popełniane w zarządzaniu kancelarią.


Termin: 8 września 2021 r., 10:00-13:00 - Prelegentka: adw. Małgorzata Krzyżowska


Zapisy trwają do 7.09.2021 r., do godziny 23:59 lub do wyczerpania limitu miejsc.


Więcej na:

www.akademia.beck.pl/szkolenie/880-skuteczne-zarzadzanie-kilkuosobowa-kancelaria-budowanie-zgranego-zespolu-i-efektywne-pozyskiwanie-klientow

 

 

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
Skuteczne zarządzanie kilkuosobową kancelarią
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny