KONFERENCJA: Prawo nowych technologii - aktualne problemy i nowe wyzwania, Warszawa 13.11.2019 r.

Prawo IT, prawo mediów cyfrowych, handel elektroniczny, AI, Blockchain, IoT

A A A

Prawo nowych technologii podlega nieustającym, dynamicznym zmianom. Dotyczy to zarówno inicjatyw legislacyjnych, na poziomie Unii Europejskiej i Polski, jak i interpretacji dokonywanych przez regulatorów, organy administracji czy też sądy.


Oprócz „tradycyjnych” już dziedzin prawa nowych technologii takich jak: prawo IT, prawo mediów cyfrowych, czy handel elektroniczny, pojawiło się szereg innowacyjnych technologii (AI, Blockchain, IoT), które wymagają stworzenia nowego otoczenia prawno-regulacyjnego. Wyzwaniem jest również pogodzenie rosnących wymogów prawnych dotyczących cyberbezpieczeństwa z zachowaniem standardów ochrony prywatności. Istotne zmiany dokonują się także w zakresie dalszej elektronizacji postępowań sądowych, w tym rozstrzygania sporów on-line oraz przeprowadzania dowodów cyfrowych.


Powyższa problematyka zostanie przedstawiona przez znakomitych ekspertów, od lat realizujących największe projekty innowacyjne w Polsce. Podzielą się oni również swoimi doświadczeniami z prowadzenia spraw sądowych z zakresu prawa nowych technologii. Doświadczenie, którym prelegenci z poszczególnych paneli podzielą się Państwem, pozwoli na lepsze zrozumienie prawa nowych technologii, a także sprawdzonych już w praktyce rozwiązań.


Więcej informacji:

www.akademia.beck.pl/szkolenie/581-konferencja-prawo-nowych-technologii---aktualne-problemy-i-nowe-wyzwania#program


Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
KONFERENCJA: Prawo nowych technologii - aktualne problemy i nowe wyzwania, Warszawa 13.11.2019 r.
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny