CZAS PRACY 2018 – ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PRZEPISÓW O PRACY W NIEDZIELE I ŚWIĘTA W PLACÓWKACH HANDLOWYCH

- 16 kwietnia 2018, Warszawa

A A A

16 kwietnia 2018 r. w Warszawie

Celem szkolenia jest zapoznanie słuchaczy z praktycznymi metodami stosowania przepisów o czasie pracy. Warsztat prowadzony jest w chronologicznym porządku czynności związanych z zarządzaniem czasem pracy. Ze względu na wprowadzenie w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta słuchacze w pierwszej części szkolenia zapoznani zostaną z nowymi zasadami planowania pracy w placówkach handlowych w niedziele i święta.

 W kolejnej części słuchacze wraz z prowadzącym przejdą przez poszczególne etapy planowania czasu pracy (harmonogramy, grafiki, zapisy regulaminowe), a następnie rozliczania przepracowanego czasu pracy na podstawie prawidłowo sporządzonej ewidencji czasu pracy.

W czasie szkolenia omówione również zostaną metody kontrolowania czasu pracy przez inspektorów pracy w celu zapoznania słuchaczy z możliwościami ustalania przez inspektora nieprawidłowości w zakresie gospodarowania czasem pracy.

Program szkolenia przewiduje również praktyczną analizę przykładów rozliczania czasu pracy, przy okazji której udzielone zostaną odpowiedzi na zadawane przez słuchaczy pytania uwzględniające specyfikę uwarunkowań poszczególnych organizacji.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.akademia.beck.pl/szkolenie/384-czas-pracy-2018--ze-szczegolnym-uwzglednieniem-przepisow-o-pracy-w-niedziele-i-swieta-w-placowkach-handlowych

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
CZAS PRACY 2018 – ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PRZEPISÓW O PRACY W NIEDZIELE I ŚWIĘTA W PLACÓWKACH HANDLOWYCH
Do:
Od:
Wiadomość:
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny