Zasady obliczania powierzchni najmu w kamienicach

30 stycznia 2018, Warszawa

..
A A A

Tematyka pomiaru kamienic do celów najmu nie jest bezpośrednio poruszana w kilkunastu normach pomiaru powierzchni. Jest to powodem niewłaściwego klasyfikowania powierzchni do najmu i zaniżania jego powierzchni, co generuje straty po stronie wynajmującego.

 

Na szkoleniu omówimy stosowane do celów najmu normy pomiaru powierzchni dla kamienic oraz przedstawimy autorskie zasady ich pomiaru, które są stosowane przez zarządców w wielu miastach Polski.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest określenie kluczowych problemów związanych z pomiarami i naliczaniem powierzchni do celów najmu w kamienicach. Obecny zestaw norm pomiaru powierzchni nie odnosi się bezpośrednio do pomiaru kamienic, co przekłada się na różne interpretacje wynajmujących je zarządców. To generuje starty rzędu 7-13%, wynikające z różnic w pomiarach powierzchni, która powinna, a nie jest wliczana do najmu.

 

Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom autorskich zasad Adriana Hołuba, który zastosował je w blisko 60 kamienicach w wielu miastach Polski i każdy z tych obiektów nalicza comiesięcznie do kilkunastu procent więcej zysków niż przed zastosowaniem tych zasad.

Tylko znajomość aktualnych regulacji uchroni Cię przed możliwością popełnienia błędu.

Zapisz się dzisiaj:

www.akademia.beck.pl/szkolenie/376-zasady-obliczania-powierzchni-najmu-w-kamienicach

Ocena artykułu:
Oceniono 0 razy
Oceniłeś już ten artykuł.
Artykuł został oceniony.
Podziel się ze znajomymi
Artykuł:
Zasady obliczania powierzchni najmu w kamienicach
Do:
Od:
Wiadomość:
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.
 
Wyrok V CSK 283/10
Obliczanie terminu przedawnienia roszczenia o zachowek
Zamów
 

Prenumerata

Moduł tematyczny